Bosch CompactClass TWK3A051 прирачник

Bosch CompactClass TWK3A051
9.1 · 1
PDF прирачник
 · 74 страници
Англиски
прирачникBosch CompactClass TWK3A051

Register your

new device on

MyBosch now and

get free benefits:

bosch-home.com/

welcome

TWK3A05.

Cordless electric kettle

[de] Gebrauchsanleitung
[en] Instruction manual
[fr] Mode d’emploi
[it] Istruzioni per l’uso
[nl] Gebruiksaanwijzing
[da] Brugsanvisning
[no] Bruksanvisning
[sv] Bruksanvisning
[fi] Käyttöohje
[es] Instrucciones de uso
[pt] Instruções de serviço
[el] Οδηγίες χρήσης
[tr] Kullanım kılavuzu
[pl] Instrukcja obsługi
[ru] Инструкция по эксплуатации
Wasserkocher kabellos 2
Cordless electric kettle 6
Bouilloire sans cordon 10
Bollitore cordless 14
Waterkoker snoerloos 18
Ledningsfri elkedel 22
Vannkoker “cordless” 26
Vattenkokare sladdlös 30
Johdoton vedenkeitin 34
Hervidor de agua sin cables 38
Jarro eléctrico sem fios 43
Βραστήρας νερού 47
Kablosuz su isıtıcısı 52
Czajnik bezprzewodowy 58
Беспроводной чайник 62

Погледнете го бесплатно прирачникот за Bosch CompactClass TWK3A051 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата лонци и е оценет од 1 луѓе со просек од 9.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Bosch CompactClass TWK3A051 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Bosch , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Bosch да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Bosch
CompactClass TWK3A051 | TWK3A051
лонец
4242002855844
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Карактеристики
Капацитет на резервоар за вода1 L
Боја на производотGrey, White
Променлив филтерДа
Индикатор на ниво на водаДа
Приклучок за вклучување/исклучувањеДа
Заштита од прегревањеДа
Приспособлив термостатДа
Материјал на куќиштеПластика
Претходно програмирани температуриНе
Wi-FiНе
ФилтрирањеДа
Напојување
Моќност2400 W
Ергономски
Без кабелДа
Ротирачка основа за 360°Да
Променлив капакДа
Капак со заклучувањеДа
Време на отворање на капакРачно
Осветлен прекинувач за вклучување/исклучувањеДа
Автоматско исклучувањеДа
Складирање на жицатаДа
Нелизгачко стопалоДа
ЕкранНе
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Bosch CompactClass TWK3A051 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати