BaByliss E830XE прирачник

BaByliss E830XE
6.1 · 1
PDF прирачник
 · 56 страници
Англиски
прирачникBaByliss E830XE
E830XE

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за BaByliss E830XE тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Сетови за лична нега и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со BaByliss E830XE или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за BaByliss E830XE, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на BaByliss E830XE да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

BaByliss E830XE спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на BaByliss E830XE.

Општо
Марка BaByliss
Модел E830XE | E830XE
Производ Сет за лична нега
EAN 3030050045161
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Ширина на секач 32 mm
Боја на производот Црна, сребрена
Број на брзини -
Број на чекори за должина 6
Соодветно за цело тело -
Напојување
Време на работа 30 мин.
На полнење Да
Ергономски
Водоотпорен Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за BaByliss E830XE подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати