Amica EB 13229 E прирачник

Amica EB 13229 E
9.6 · 3
PDF прирачник
 · 72 страници
Англиски
прирачникAmica EB 13229 E
IOAK-1695 / 8048614
(09.2010./1)
EB*

114*Tf*

(EN) INSTRUCTION MANUAL..........................................2

(NL) GEBRUIKERSHANDLEIDING...............................37

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Amica EB 13229 E тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Печки и е оценет од 3 луѓе со просек од 9.6. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Amica EB 13229 E или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Amica , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Amica EB 13229 E спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Amica EB 13229 E.

Општо
Марка Amica
Модел EB 13229 E
Производ Печка
EAN 4040729132299
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Рерна
Вкупен внатрешен капацитет на рерните 60 L
Вкупно печка моќ - W
Тип печка Електрична
Број на печки 1
Нето-капацитет на рерната 60 L
Моќност на рерната - W
Конвекциско готвење Да
Скара Да
Функција за одмрзнување во рерна Да
Осветлување
Внатрешно светло Да
Дизајн
Тип контролирање Сензор
Боја на производот Платина
Други функции
Потрошувачка на енергија 3.3 kWh
Напојување
AC влезен напон 230 V
AC влезна фреквенција 50 Hz
Тежина и димензии
Ширина 435 mm
Длабочина 404 mm
Висина 324 mm
Тежина 35600 g
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Amica EB 13229 E подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати