AKAI MPD32 прирачник

AKAI MPD32
5.3 · 1
PDF прирачник
 · 42 страници
Англиски
прирачникAKAI MPD32
OPERATOR'S MANUAL

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за AKAI MPD32 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Миди-тастатури и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.3. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со AKAI MPD32 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за AKAI MPD32, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на AKAI MPD32 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

AKAI MPD32 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на AKAI MPD32.

Општо
Марка AKAI
Модел MPD32 | MPD32
Производ Миди-тастатура
EAN 825213002333, 0825213002333, 4540622002335
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Технички детали
Број на подлоги за тапани 16
Задно светло на подлога за тапани Да
Дел за миксер -
Вградена оптичка податочна единица -
Директна репродукција од USB -
Боја на производот Црн
Дисплеј
Вграден дисплеј Да
Тип екран LCD
Порти и интерфејси
MIDI-излез Да
USB порти Да
USB конектор тип USB Tип-B
Компатибилност за приклучна подлога за Apple -
Напојување
Тип напојување USB
Тежина и димензии
Ширина 308 mm
Длабочина 384 mm
Висина 64 mm
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за AKAI MPD32 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати