AEG SKS88800F0 прирачник

AEG SKS88800F0
8.1 · 1
PDF прирачник
 · 68 страници
Англиски
прирачникAEG SKS88800F0
SKS88800F0
NL
KOELKAST GEBRUIKSAANWIJZING
2
EN
REFRIGERATOR USER MANUAL
18
FR
RÉFRIGÉRATEUR NOTICE D'UTILISATION
33
DE
KÜHLSCHRANK BENUTZERINFORMATION
49

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за AEG SKS88800F0 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Фрижидери и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со AEG SKS88800F0 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за AEG , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

AEG SKS88800F0 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на AEG SKS88800F0.

Општо
Марка AEG
Модел SKS88800F0
Производ Фрижидер
EAN 7332543092017
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Дизајн
Позиција на апаратот Вграден
Боја на производот Бела
Вграден дисплеј Да
Врати што се отвораат од двете страни -
Шарка на вратата Десна
Вградена способност Да
Тип контролирање На допир
Материјал на полици Калено стакло
Број на сталажи/корпи на фрижидер 3
Сад за јајца Да
Полица за шишиња Да
Број на фиоки за зеленчук 2
Диспензер за вода -
Приспособенo за панел Да
Вклучена е врата на панел Не
Ергономски
Должина на кабелот 2.4 m
Тип ламба LED
Внатрешно светло на фрижидер Да
Аларм за отворена врата Да
Перформанси
Климатска класа SN-T
Ниво на бучава 33 dB
Автоматско одмрзнување (фрижидер) Да
Функција На одмор Да
Нето капацитет на фрижидерот 155 L
Бруто капацитет на фрижидерот - L
Систем против фаќање мраз Не
Напојување
Класа на енергетска ефикасност (стара) A++
Поврзано оптоварување 60 W
Годишна потрошувачка на енергија 97 kWh
Тежина и димензии
Ширина 540 mm
Длабочина 549 mm
Висина 873 mm
Ширина на делот за инсталација 560 mm
Длабочина на делот за инсталација 550 mm
Висина на делот за инсталација 880 mm
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за AEG SKS88800F0 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати