AEG MCC3880EM прирачник

AEG MCC3880EM
9.1 · 1
PDF прирачник
 · 152 страници
Англиски
прирачникAEG MCC3880EM

MCC3880E-m

User Manual
Microwave Oven
Notice d'utilisation
Benutzerinformation
Gebruiksaanwijzing

Погледнете го бесплатно прирачникот за AEG MCC3880EM тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 9.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со AEG MCC3880EM или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за AEG , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на AEG да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
AEG
MCC3880EM | MCC3880EM
Микробранова печка
5018988137385
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Тежина и димензии
Тежина35000 g
Други функции
Димензии (ШхДхВ)594 x 542 x 455 mm
Барања за моќност230 - 240
Функции и програми за готвење
Функција на одмрзнувањеДа
Карактеристики
Интегриран часовникДа
Внатрешен капацитет30 L
Моќност на микробрановата1200 W
Број на нивоа на јачина5
Боја на производотЦрна, сребрена
покажи повеќе
adslot

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за AEG MCC3880EM подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати