3M 497ABF прирачник

3M 497ABF
8.3 · 1
PDF прирачник
 · 58 страници
Англиски
прирачник3M 497ABF
English
Deutsch
Español
Français
Italiano
Norsk
中文版
3M

Vacuum Operating Instructions

International Service 497 (AB) & Electronic Service 497 (ABF)

Погледнете го бесплатно прирачникот за 3M 497ABF тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Правосмукалки и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.3. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со 3M 497ABF или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за 3M , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на 3M да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
3M
497ABF | SV-497ABF
Правосмукалка
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Напојување
Моќ на вшмукување-
Максимална влезна сила- W
AC влезен напон220 V
Перформанси
Филтрирање на вшмуканиот воздух-
Соодветна намена-
Дизајн
Тип сад за прашина-
ТипБарабанеста правосмукалка
Вид на чистењеСуво
Флексибилно цревоДа
Боја на производотЦрн
Материјал на цевкаПластика
Тежина и димензии
Ширина198.12 mm
Длабочина452.12 mm
Висина236.22 mm
Тежина- g
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за 3M 497ABF подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати